Dojazd do Parafii

Dojazd do Parafii z krajowej trasy 71 Łowicz, Warszawa:

Wjechać do Zgierza. Przejechać pod wiaduktem kolejowym, następnie na pierwszych światłach w prawo (w ul. Stefana Cezaka). Na kolejnym skrzyżowaniu znowu w prawo (w ul. Sz. Rembowskiego)  i na następnym skrzyżowaniu w lewo (ul. Spacerowa).

 

Dojazd do Parafii z krajowej trasy 1, E75 Katowice – Toruń, Gdańsk. Jadąc z Katowic (z południa):

Wjechać do Zgierza (ulicą Łódzką), przejechać pod wiaduktem kolejowym, następnie na trzecich światłach w prawo (w ul. 3 Maja, przy Mc Donaldzie) dalej jechać prosto (przejechać przez torowisko tramwajowe na wprost, drugie skrzyżowanie) następnie na czwartym skrzyżowaniu skręcić w lewo (w ul. Stefana Cezaka), przejechać skrzyżowanie ze światłami na wprost i na następnym skrzyżowaniu w prawo (w ul. Sz. Rembowskiego) i na następnym skrzyżowaniu w lewo (ul. Spacerowa).

 

Dojazd do Parafii z krajowej trasy 1, E75 Katowice – Toruń, Gdańsk. Jadąc z – Torunia, Gdańska (z północy):

Wjechać do Zgierza (ulicą Ozorkowską), przejechać pod wiaduktem kolejowym, jechać cały czas prosto, następnie na trzecich światłach w lewo (w ul. 3 Maja, przy Mc Donaldzie) dalej jechać prosto (przejechać przez torowisko tramwajowe na wprost, drugie skrzyżowanie), następnie na czwartym skrzyżowaniu skręcić w lewo (w ul. Stefana Cezaka), przejechać skrzyżowanie ze światłami na wprost i na następnym skrzyżowaniu w prawo (w ul. Sz. Rembowskiego) i na następnym skrzyżowaniu w lewo (ul. Spacerowa).

 

UWAGA !!! – Większość GPS-ów błędnie wskazuje ulicę Spacerową nr 2 pomiędzy blokami nr 1 i 3